MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Öronlappsfåtölj 14976136
nr 1497 6136
Öronlappsfåtölj
Läder
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 24 oktober 2022
kl 19:11:23
100 kr
150 kr
350 kr
400 kr
600 kr